„RYGOS NAMAI" GYVENVIETĖS PRIVALUMAI:


Namai jau pastatyti

Dauguma namų dabar parduodama iš „popieriaus“, „RYGOS NAMAI“ namai jau yra PASTATYTI, todėl Jums nereikės spėlioti kaip atrodys požeminis parkingas, kas matysis per jūsų buto langus ar nerimauti dėl to, kas bus, jeigu statytojas projekto neužbaigs. Šiame projekte turite išskirtinę galimybę realiai, šviesiu paros metu, apžiūrėti Jums patinkančius butus ar komercines patalpas.


Taupūs namai

Kokybiška statyba ir puiki namo šilumos izoliacija užtikrins mažas Jūsų būsto šildymo išlaidas ir gerą namų mikroklimatą. „RYGOS NAMAI“ yra taupūs namai, tad gyvenant čia Jūsų sąskaitos už šildymą bus maloniai mažos.


Dideli balkonai/lodžijos/kiemeliai

Jūsų naujųjų namų erdves praturtins itin erdvūs, įstiklinti balkonai, kuriuose galėsite mėgautis jaukiu ir netrikdomu poilsiu. Dalis balkonų bus paversta didelėmis lodžijomis. Pirmo aukšto gyventojai galės mėgautis savo kiemeliais-terasomis.


Mūriniai namai

„RYGOS NAMAI“ namai pastatyti iš mūrinių blokelių, kurie ekspertų pripažįstami kaip ilgaamžiškiausi ir patikimiausi.


Unikalūs vienetiniai išplanavimai

Nors stengėmės visas būtų erdves suprojektuoti tobulai, bet kiekvienas savaip mato tobulus namus. Čia Jūs galite suplanuoti unikalias vienetines naujų namų erdves ir keisti esamą išplanavimą pritaikant jį sau iki tobulumo.


Rožių kiemas

Projekte numatoma pasodinti įvairiaspalvių rožių krūmų, kurie džiugins Jus ir puikiai susies žalių erdvių kiemą su poilsio ir vaikų laisvalaikio erdvėmis. 


Saugumas

Jūsų saugumu ir ramybe – pasirūpinta. Visa projekto teritorija, visą parą bus stebima vaizdo kameromis (tiek antžeminė, tiek ir požeminė projekto dalis), o kiekvieno aukšto laiptinių aikštelės bus papildomai rakinamos. 


Požeminis parkingas

Jokių problemų dėl parkavimo! Savo automobilį galėsite saugiai palikti erdvioje požeminėje aikštelėje, iš kurios patogiai į namus pakilsite liftu.


Patogi infrastruktūra

Projektas vystomas Justiniškių mikrorajone, patogioje lokacijoje.
7 min. pėsčiomis ir Jūs pasieksite: mokyklą, vaikų darželį, maisto prekių parduotuves, kavinę, autobusų stoteles, Buivydiškių tvenkinius, žalias ir laisvalaikio erdves bei krepšinio aikštelę.


Susisiekimas

Gyvenant šiuose namuose, Vakariniu aplinkkeliu patogiai ir greitai pasieksite visus mikrorajonus. Ne piko metu senamiestį pasieksite per 10 min., Konstitucijos pr. per 10 min., o oro uostą vos per 12 min.


Laisvalaikis

Prie namų yra krepšinio aikštelė, o vos už 400 m., Jus pasitiks žaliosios erdvės: Buivydiškių tvenkiniai, pliažas, pasivaikščiojimo takai.


Komercinės patalpos

Turime išskirtinių komercinių patalpų, su atskirais įėjimais, dideliais vitrininiais langais. Komercinių patalpų plotas nuo 28 iki 400 kv. m. Darbuotojams ir svečiams, šalia komercinių patalpų, įrengta didelė parkavimo aikštelė.

„RYGOS NAMAI" - laimingoms akimirkoms, gražiems prisiminimams!

Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Užsisakykite skambutį
Registruokitės susitikimui

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami gauti individualų pasiūlymą būsto įsigijimui, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Jūsų pageidaujamas laikas:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užsisakyti skambutį Jums patogiu metu, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Jūsų pageidaujamas laikas:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Norėdami užsiregistruoti susitikimui Jums patogiu metu, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Jūsų pageidaujamas laikas:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Error | „RYGOS NAMAI“

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.